Konzultácie

OSOBNÁ KONZULTÁCIA

Milí priatelia, snivkyne a snivci:)
Každý jeden váš sen obsahuje informáciu, ktorá je dôležitá pre váš súčasný život. Je to výzva vášho nevedomia na spoluprácu a prijatie.

Prisnil sa vám zaujímavý sen a chcete pochopiť jeho význam?
Túžite rozvinúť svoju tvorivosť, intuíciu, empatiu či originalitu?
Chcete nájsť príčinu zdravotného alebo vzťahového problému?
Zamýšľate spoznávať seba v procese individuácie?

Ak máte zámer vedome pracovať so svojimi snami, rada sa stanem vašou sprievodkyňou. Pomôžem vám poodhaliť snové tajomstvá. Nájdeme spolu korene vašich súčasných problémov. A snové správy začleníme do vášho reálneho života tak, aby v ňom vládla radosť, zdravie a hojnosť všetkého, po čom túžite.

Spôsob konzultácie:
Konzultácia prebieha online, cez videomessenger alebo iba písomne cez messenger, komu ako vyhovuje. Spôsob akým pracujem, je niečo medzi psychoterapiou, koučingom, hlbinnou imagináciou, gestalt terapiou, joganidrou, šamanizmom. Vy mi poviete, alebo napíšete svoj sen a ja vám kladiem otázky, máte čas si rozmyslieť odpoveď, ak na niektorú otázku nechcete odpovedať, nemusíte, ak nebudete chcieť ďalej pokračovať, sami poviete, že koniec, ďalej už nejdete. Niekedy používam v rámci procesu aj arteterapiu, meditáciu, tanec či snové divadlo. Týmto spôsobom vy sami prídete na to, o čom je váš sen. Ja som iba sprievodkyňou na vašej ceste snovým svetom.

Cena konzultácie:
1 konzultácia – 60 €. V prípade zakúpenia 3 a viac konzultácíi je cena 40 € za jednu konzultáciu.

Prihlasovanie:
správou na FB messenger ZuzAna Foltýnová alebo na mail : z.foltynova@gmail.com